• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Катридж-тонери

Фізична особа - підприємець (ФОП) сама по собі не є юридичною особою і тому не має кінцевого бенефіціарного власника (КБВ) у розумінні вимог щодо розкриття структури власності, тому правовий статус постачальника товару фізичної особи – підприємця не зобов’язує його мати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або його відсутність та структуру власності за частиною 1 статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-ІХ.

Завершена

32 600.00 UAH без ПДВ
Номер: d7a2b0e1aa6143f183d30b7d54aef1e9
Внутрішній номер закупівлі: 30258227
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011423-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Рівненській області
Контактна особа: Ольга Юрчук +380362679571 yurchuk_olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-30-009477-a
Очікувана вартість: 32 600.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Premium Toner Catridge 85D0HК0 Black.
Код ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Кількість 2 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Хвильового, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФЕДЧУК ОЛЕКСАНДР ВАЛЕНТИНОВИЧ
Ціна пропозиції 32 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b512eb0063c645f7a9501efb4e7abca0
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011423-a-a1
Постачальник: ФЕДЧУК ОЛЕКСАНДР ВАЛЕНТИНОВИЧ
Номер договору: 834
Сума договору: 32 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 18:37
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Дог 834 (1).pdf