-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради.
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011387-a
Завершена
1 327 590.00
UAH без ПДВ
Номер:
043cf0787c974b6087c0a5f7d56c60df
Внутрішній номер закупівлі:
30258190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011387-a
Замовник:
Цепцевицький ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567629
-
Адреса:
34578, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н., село Цепцевичі, вулиця Центральна, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Олександр Валерійович 380967678048 Z_cepcevichi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 327 590.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради.
Кількість
9207 послуга
Період постачання
01.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
34578, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н., село Цепцевичі, вулиця Центральна, будинок 60
На карті
Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради.
Кількість
6772 послуга
Період постачання
01.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
34578, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н., село Цепцевичі, вулиця Центральна, будинок 60
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Ціна пропозиції
1 327 590.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a6c98bf5222d46d785afcd1d23cc5c98
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011387-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Номер договору:
22
Сума договору:
1 327 590.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради.: 89.40000 UAH без ПДВ
Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради.: 74.49560 UAH без ПДВ
Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради.: 74.49560 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:30
Статус:
Підписаний