• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електроконфорки

Завершена

123 504.00 UAH з ПДВ
Номер: c1b72770f2b24ab1a81d555044e50ce5
Внутрішній номер закупівлі: 30258055
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011252-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Номер закупівлі UA-2026-08-17-012475-a
Очікувана вартість: 123 504.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електроконфорка КЕ-0.12Т/3.0 РИВШ.681916.006
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 6 штука
Період постачання до 15.11.2026
Місце постачання 03056, Україна, Київська область, Київ, вул. Польова, 32; вул. Академіка Янгеля, 18/20 На карті
Електроконфорка ЕКЧ-180-1.5/220 (РИВШ 332243.020)
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 100 штука
Період постачання до 15.11.2026
Місце постачання 03056, Україна, Київська область, Київ, вул. Польова, 32; вул. Академіка Янгеля, 18/20 На карті
Електроконфорка ЕКЧ-145-1.0/220 (РИВШ 332243.018)
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 100 штука
Період постачання до 15.11.2026
Місце постачання 03056, Україна, Київська область, Київ, вул. Польова, 32; вул. Академіка Янгеля, 18/20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВК «ДОМІНІОН ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА»
Ціна пропозиції 123 504.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fc9bdd845ef84938aa13e4e07d214120
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011252-a-a1
Постачальник: ТОВ ВК «ДОМІНІОН ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА»
Номер договору: ВТзО-26119
Сума договору: 123 504.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 102 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ВТзО-26119 від 28.08.2026.pdf