-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011221-a
Завершена
159 295.00
UAH без ПДВ
Номер:
f91ed0459736412f851d10718731038e
Внутрішній номер закупівлі:
30258043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011221-a
Замовник:
Військова частина А4741
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637249
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
159 295.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з використанням власних запчастин з поточного ремонту військової автомобільної техніки загального користування, Volkswagen Transporter T5, VIN-WV1ZZZ7HZBH124017
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БЕЛІНСЬКИЙ ІГОР ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2807913294
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Хмельницького Богдана будинок 118 квартира 13
Ціна пропозиції
159 295.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae80bb73a96142059dd215b087da1760
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011221-a-a1
Постачальник:
БЕЛІНСЬКИЙ ІГОР ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2807913294
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Хмельницького Богдана будинок 118 квартира 13
Номер договору:
276/10/26
Сума договору:
159 295.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з використанням власних запчастин з поточного ремонту військової автомобільної техніки загального користування, Volkswagen Transporter T5, VIN-WV1ZZZ7HZBH124017
: 159 295.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 18:03
Статус:
Підписаний