-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мототранспортні вантажні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011161-a
Завершена
1 110 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e85e8ada82d84f1999bc7b221f339064
Внутрішній номер закупівлі:
30257990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011161-a
Замовник:
Військова частина А4741
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637249
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 110 000.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль б/в Toyota HILUX VINAHTFR22G006069177
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТОР СІТІ ЧЕРКАСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44855252
-
Адреса:
29011, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький вул.Вінницьке шосе будинок 1/1
Ціна пропозиції
1 110 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc3eb862f3554353824a2bd37f84dec9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011161-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТОР СІТІ ЧЕРКАСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44855252
-
Адреса:
29011, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький вул.Вінницьке шосе будинок 1/1
Номер договору:
275/10/26
Сума договору:
1 110 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 082 575.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Автомобіль б/в Toyota HILUX VINAHTFR22G006069177: 1 110 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 17:54
Статус:
Підписаний