-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш асфальтобетонна дрібнозерниста гаряча, тип Б, марка 1 (код ДК 021:2015 – 44113620-7)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011167-a
Завершена
43 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
b482a7298f65438b8bde4a6d37b7a1ae
Внутрішній номер закупівлі:
30257973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011167-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31793056
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бельдій Олена Василівна 380562310393 sz@cek.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Ідентифікатор закупівлі, що була відмінена через відсутність пропозицій – №UA-2026-07-14-011684-а.
Очікувана вартість:
43 800.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Суміш асфальтобетонна дрібнозерниста гаряча, тип Б, марка 1
Кількість
6 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЕКО ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43558414
-
Контактна особа:
Пшенична Катерина Ігорівна aleco.invest@gmail.com
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Акціонерна, буд. 7Д
Ціна пропозиції
43 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a49635c9ac41469c925518e0143b263b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011167-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АЛЕКО ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43558414
-
Адреса:
50006, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Акціонерна, буд. 7Д
Номер договору:
407
Сума договору:
43 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
36 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний