• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Кейтерингові послуги для забезпечення харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та пільгових категорій (5-11 класи) закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги)»

Завершена

3 960 840.00 UAH без ПДВ
Номер: f1667e9fdd2e4cf3b4c8118f24505372
Внутрішній номер закупівлі: 30257964
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011162-a   
Замовник: Відділ освіти, культури та спорту Славської селищної ради Стрийського району Львівської області
Контактна особа: Юрій Стегура +380687511212 steguraurij3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-08-14-010354-a)
Очікувана вартість: 3 960 840.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Кейтерингові послуги для забезпечення харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та пільгових категорій (5-11 класи) закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги)»
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 82660, Україна, Львівська область, Населені пункти Славської територіальної громади, Адреса місцезнаходження підпорядкованих відділу освіти,культури та спорту Славської селищної ради закладів загальної середньої освіти На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Юрескул Володимир Валерійович
Ціна пропозиції 3 960 840.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:57
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5833b242bbf441158216d8aad6d3c2a2
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011162-a-a1
Постачальник: Юрескул Володимир Валерійович
Номер договору: 01/255-1
Сума договору: 3 960 840.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 17:54
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 255-1.pdf
pdf
Додаткова угода 255-2.pdf
p7s
sign.p7s