-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011152-a
Комунальне підприємство «АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ГОЩІ», засновником якого є Гощанська селищна рада не має кінцевого бенефіціарного власника (КБВ), оскільки є на 100% комунальною власністю. Згідно з українським законодавством, для комунальних підприємств, засновниками яких є органи місцевого самоврядування, інформація про кінцевого бенефіціарного власника (фізичну особу) не подається, оскільки власником є громада.
Завершена
3 668.83
UAH з ПДВ
Номер:
41b41c2afbc94beda26205763c24060e
Внутрішній номер закупівлі:
30257960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011152-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108761
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ХВИЛЬОВОГО, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Юрчук +380362679571 yurchuk_olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-21-003188-a
Очікувана вартість:
3 668.83 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з управління побутовими відходами
Кількість
14.53 метр кубічний
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Абонентське обслуговування
Кількість
5 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ГОЩІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40818898
-
Адреса:
35400, Україна, Рівненська область, Гоща, Рівненський р-н селище Гоща вул.Східна будинок 6-А
Ціна пропозиції
3 668.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
389d6f9c479c431991172e8810f43578
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011152-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ГОЩІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40818898
-
Адреса:
35400, Україна, Рівненська область, Гоща, Рівненський р-н селище Гоща вул.Східна будинок 6-А
Номер договору:
57/832
Сума договору:
3 668.83 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 057.36 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:46
Статус:
Підписаний