• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Хліб з пшеничного борошна, в упаковці

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

169 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
27
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1fe0edbde627460b956e7739120f895b
Внутрішній номер закупівлі: 30257910
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011107-a   
Замовник: Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
Контактна особа: Маріус Товт +380961198457 ssr.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 169 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 17:48 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 17:48 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 17:48 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 15:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴169 000.00 Хліб з пшеничного борошна, в упаковці