• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ЦЗВ-26Т_308_ВО: Кабелі АВВГ, ВВГ, АКВВГ (Лот 1 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція, Лот 2 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)

Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

63 888.45 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
32
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bac66913c1ea4ec1b719e67336c7317e
Внутрішній номер закупівлі: 30257786
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010980-a   
Замовник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Євгеній Касаткін 380444650866 kasatkin.y.y@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 63 888.45 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 17:31 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 17:31 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 17:31 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:49

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴10 676.60 Лот 1 - Кабелі
  • Лот №2 ₴53 211.85 Лот 2 - Кабелі