-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010953-a
Завершена
334 029.12
UAH без ПДВ
Номер:
d08054f01de54905ba8f0539c2b6905e
Внутрішній номер закупівлі:
30257757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010953-a
Замовник:
Військова частина 1551
×
-
Код ЄДРПОУ:
45144484
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
334 029.12 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту автомобіля Mitsubishi L200
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля PEUGEOT LANDTREK
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen T4
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля Citroen Jumper
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля Toyota Hilux
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volvo XC90
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля Mercedes-Benz Vito
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту автомобіля Fiat Scudo
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
334 029.12 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff43535a6123428e95c0519d81737f62
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010953-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
439-26
Сума договору:
334 029.12 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з поточного ремонту автомобіля Mitsubishi L200: 24 992.83000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля PEUGEOT LANDTREK: 28 021.20000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen T4: 97 865.63000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Citroen Jumper: 26 082.22000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Toyota Hilux: 27 898.55000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volvo XC90: 64 182.98000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Mercedes-Benz Vito: 7 694.26000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Fiat Scudo: 57 291.45000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля PEUGEOT LANDTREK: 28 021.20000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen T4: 97 865.63000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Citroen Jumper: 26 082.22000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Toyota Hilux: 27 898.55000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Volvo XC90: 64 182.98000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Mercedes-Benz Vito: 7 694.26000 UAH без ПДВ
Послуги з поточного ремонту автомобіля Fiat Scudo: 57 291.45000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний