-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядні станції
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010948-a
Завершена
171 424.00
UAH з ПДВ
Номер:
24209aa491514af88a742db80ede6e7a
Внутрішній номер закупівлі:
30257751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010948-a
Замовник:
Інститут історії України Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416981
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артамонов Олег Олександрович +380442796362 olegarta@gmail.com http://history.org.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
У разі коли відкриті торги, проведені відповідно до пункту 85 цих особливостей, було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, придбання товарів, робіт і послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару
Обґрунтування умови застосування:
У разі коли відкриті торги, проведені відповідно до пункту 85 цих особливостей, було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, придбання товарів, робіт і послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару
Очікувана вартість:
171 424.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зарядні станції
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЄВРОСІСТЕМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42807118
-
Контактна особа:
Біляков Олександр Борисович 0443336465
-
Адреса:
04214, Україна, м. Київ, м. Київ, Проспект Оболонський, буд. 40, кв.52
Ціна пропозиції
171 424.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d66de01072d443b80c89b0636714d71
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010948-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ЄВРОСІСТЕМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42807118
-
Адреса:
04214, Україна, м. Київ, м. Київ, Проспект Оболонський, буд. 40, кв.52
Номер договору:
67
Сума договору:
171 424.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
142 853.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний