• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Мотор – редуктор

Активна

161 202.00 UAH з ПДВ
Номер: 647e828476014efbb33b13efc8eccabc
Внутрішній номер закупівлі: 30257492
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010676-a   
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Контактна особа: Єщенко Олег Михайлович +380472397224 esenkooleg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 161 202.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мотор – редуктор
Код ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 18013, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, проспект Хіміків, 76 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «АТАЛАНИА - СЕРВІС»
Ціна пропозиції 161 202.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0ec5a56124604298adabcae82263a7c7
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-010676-a-a1
Постачальник: ТОВ «АТАЛАНИА - СЕРВІС»
Сума договору: 161 202.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 161 202.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації