• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Медалі зі стрічкою

Завершена

12 025.00 UAH з ПДВ
Номер: f316e42f37e44263a8f0b26c517370e6
Внутрішній номер закупівлі: 30257314
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010515-a   
Замовник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Контактна особа: Подопригора Ірина Миколаївна +380542700149 tender@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 12 025.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медаль зі стрічкою для неолімпійських видів спорту
Код ДК 021:2015: 18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товари
Кількість 80 штука
Період постачання до 05.09.2026
Місце постачання 40035, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Харківська, 35 На карті
Медаль спортивна зі стрічкою
Код ДК 021:2015: 18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товари
Кількість 209 штука
Період постачання до 05.09.2026
Місце постачання 40035, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Харківська, 35 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Петракова Інна Олексіївна
Ціна пропозиції 10 019.63 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 96131f6c296e4f3ebfe1ea616c8916ca
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-010515-a-a1
Постачальник: ФОП Петракова Інна Олексіївна
Номер договору: № 507/18-26
Сума договору: 10 019.63 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Медаль зі стрічкою для неолімпійських видів спорту: 34.67000 UAH без ПДВ
Медаль спортивна зі стрічкою: 34.67000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Обгрунтування
Бенефіціар
p7s
sign.p7s