-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Цебрівської гімназії Тернопільського району Тернопільської області, Осташівської гімназії з дошкільним підрозділом ім. Мартина Барвінського Тернопільського району Тернопільської області та Богданівської гімназії Тернопільського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010497-a
Завершена
507 540.00
UAH без ПДВ
Номер:
c1347f64bde048bda50e6bdcc7f702d5
Внутрішній номер закупівлі:
30257291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010497-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43483391
-
Адреса:
47264, Україна, Тернопільська область, село Озерна, вулиця Шевченка,46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волобуєва Юлія Олександрівна +380984233749 vokms2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
507 540.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях44 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Цебрівської гімназії Тернопільського району Тернопільської області
Кількість
2068 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з організації гарячого харчування учнів Осташівської гімназії з дошкільним підрозділом ім. Мартина Барвінського Тернопільського району Тернопільської області
Кількість
2464 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з організації гарячого харчування учнів Богданівської гімназії Тернопільського району Тернопільської області
Кількість
2552 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Почапський Олег Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2746719598
-
Контактна особа:
Почапський Олег Володимирович 0673742661
-
Адреса:
47264, Україна, Тернопільська область, с. Озерна, вул. Довга, 46
Ціна пропозиції
507 540.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
710585fc130c4da5bdbfe883377ef0d0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010497-a-a1
Постачальник:
ФОП Почапський Олег Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2746719598
-
Адреса:
47264, Україна, Тернопільська область, с. Озерна, вул. Довга, 46
Номер договору:
185
Сума договору:
507 540.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний