-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марки поштові
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010357-a
Завершена
499 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
f219b7b5caaa43a1ad242bb4676b6155
Внутрішній номер закупівлі:
30257162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010357-a
Замовник:
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
44057192
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Європейська, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Приходько Олена Сергіївна +380505316607 prihodkolena82@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
499 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Марки поштові
Кількість
20800 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Контактна особа:
Варушкіна Галина Сергіївна 0509504232
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Хрещатик, 22
Ціна пропозиції
499 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b9de5ae40a14b29ab0fac75840a98e9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010357-a-a1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Хрещатик, 22
Номер договору:
150726-288
Сума договору:
499 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
416 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний