-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ВВГнг 5*6; ВВГ нг 4*6; Провід ПВЗ 25; ВВГ нгд 4*2,5 кабель; 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44321000-6 Кабелі)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010352-a
Завершена
92 472.00
UAH з ПДВ
Номер:
e16e0845a8944c568b74a47bcac58790
Внутрішній номер закупівлі:
30257159
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010352-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
92 472.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабель ВВГнг 5*6
Кількість
150 метр
Період постачання
до 31.12.2026
ВВГ нг 4*6
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Провід ПВЗ 25
Кількість
60 метр
Період постачання
до 31.12.2026
ВВГ нгд 4*2,5 кабель;
Кількість
40 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42370793
-
Контактна особа:
+380506619339
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ДЕКАБРИСТІВ будинок 41/4
Ціна пропозиції
92 472.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
888ac89e169546359aeeda5764c2df1f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010352-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42370793
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ДЕКАБРИСТІВ будинок 41/4
Номер договору:
1148-26
Сума договору:
92 472.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
77 060.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Кабель ВВГнг 5*6: 314.64000 UAH без ПДВ
ВВГ нг 4*6: 251.76000 UAH без ПДВ
Провід ПВЗ 25: 264.12000 UAH без ПДВ
ВВГ нгд 4*2,5 кабель;: 106.32000 UAH без ПДВ
ВВГ нг 4*6: 251.76000 UAH без ПДВ
Провід ПВЗ 25: 264.12000 UAH без ПДВ
ВВГ нгд 4*2,5 кабель;: 106.32000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний