-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Модулі оперативної пам’яті для серверів Dell PowerEdge MX740c, код згідно з ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009962-a
30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне Найменування товару: Модуль пам’яті Dell DIMM, 32GB, 3200, 2RX4, 8G, DDR4, R (part No: 75X1V) – 3 шт. Обсяг одного модуля 32 GB Тип пам'яті DDR4 SDRAM Форм-фактор RDIMM (Registered DIMM), 288-pin Тактова частота 3200 MHz (PC4-25600) Корекція помилок ECC (Error-Correcting Code) Ранговість та організація Dual Rank (2Rx4) Вимоги до сумісності Сумісні з серверами Dell PowerEdge MX740c
Завершена
96 138.00
UAH з ПДВ
Номер:
c6c37485c0cf4520bbd0cd8bbd1b14f2
Внутрішній номер закупівлі:
30256770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009962-a
Замовник:
Національне агентство з питань запобігання корупціїї
×
-
Код ЄДРПОУ:
40381452
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, місто Київ, бульвар Миколи Міхновського, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Чайковська +380442000883 s.chaikovska@nazk.gov.ua https://nazk.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги (UA-2026-08-20-012628-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
96 138.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Модулі оперативної пам’яті для серверів Dell PowerEdge MX740c
Кількість
3 штука
Період постачання
до 02.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕТВЕЙВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470306
-
Контактна особа:
+380443590550
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО будинок 8
Ціна пропозиції
96 138.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1d6a1166af4443d1948dbaaa6b0e20e6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009962-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕТВЕЙВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470306
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО будинок 8
Номер договору:
93/26
Сума договору:
96 138.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
80 115.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний