• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

З'єднання НСН 14*G 1/2 Ст.20; Арт.10089033 Комплект ущільнень для діелектричне з'єднання ISO-RID; Арт.10088721 Діелектричне з'єднання ISO-RID VA з нержавіючої сталі IG-AG 1/2"; 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (44167000-8 Трубна арматура різна)

Завершена

13 200.00 UAH з ПДВ
Номер: efec3f9d743a468ca209781912041a4f
Внутрішній номер закупівлі: 30256644
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-009835-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 13 200.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
З'єднання НСН 14*G 1/2 Ст.20
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Арт.10089033 Комплект ущільнень для діелектричне з'єднання ISO-RID
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Арт.10088721 Діелектричне з'єднання ISO-RID VA з нержавіючої сталі IG-AG 1/2"
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВК АВТОМАТИКА"
Ціна пропозиції 13 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:22
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6094e30f30b647cfbd671e54948a8d49
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-009835-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВК АВТОМАТИКА"
Номер договору: 1138-26
Сума договору: 13 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 11 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: З'єднання НСН 14*G 1/2 Ст.20: 426.00000 UAH без ПДВ
Арт.10089033 Комплект ущільнень для діелектричне з'єднання ISO-RID: 1 758.00000 UAH без ПДВ
Арт.10088721 Діелектричне з'єднання ISO-RID VA з нержавіючої сталі IG-AG 1/2": 690.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
asice
1138-26 ВК Автоматика дог..pdf.asice
pdf
1138-26 ВК Автоматика дог._Validation_Report.pdf
pdf
1138-26 ВК Автоматика дог..pdf