• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади

Завершена

26 399.88 UAH з ПДВ
Номер: 47e3211dca5f4efa87abfd70b473fd2e
Внутрішній номер закупівлі: 30256611
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-009800-a   
Замовник: 12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Мамонова Олександра 380996288664 o.mamonova@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 26 399.88 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Осушувач повітря електричний Olimpia Splendid OS-2062
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, за домовленістю сторін На карті
Осушувач повітря електричний Noveen DH350
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, за домовленістю сторін На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЦ СІТІ"
Ціна пропозиції 26 399.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5f380859c3f64b4eae047c7cd13257a7
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-009800-a-a1
Постачальник: ТОВ "СЦ СІТІ"
Номер договору: 45/2210
Сума договору: 26 399.88 UAH з ПДВ
Сума договору: 21 999.90 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Осушувач повітря електричний Olimpia Splendid OS-2062: 7 583.30000 UAH без ПДВ
Осушувач повітря електричний Noveen DH350: 3 416.65000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 05.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір осушувач.pdf
pdf
Наказ адміністративно-господарських питань_424.pdf
pdf
2. 12 ДПРЗ Додаток до наказу Обґрунтування підстави пп. 6 п....
pdf
Portal (1).pdf
pdf
2. UA-2026-08-07-011762-a-report.pdf