-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації поминального обіду (код ДК 021:2015 – 55320000-9 - Послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009787-a
Завершена
34 992.00
UAH без ПДВ
Номер:
c9cd56caaf354e78a6df08910dbc33b9
Внутрішній номер закупівлі:
30256597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009787-a
Замовник:
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061576
-
Адреса:
20603, Україна, Черкаська область, м. Шпола, вул. Лозуватська, буд. 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Слюсар +380474120128 ssp_otg@ukr.net http://shpola-otg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
34 992.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації поминального обіду
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20603, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, місто Шпола, вул. Лозуватська, 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Геращенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2386005412
-
Контактна особа:
+380964097136
-
Адреса:
20635, Україна, Черкаська область, Звенигородський р-н село Лебедин вул.Центральна будинок 47 Інформація про кінцевого бенефіціарного власника не передбачена законом
Ціна пропозиції
34 992.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a158a3d50c654ca18c19eb8a28571a5b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009787-a-a1
Постачальник:
Геращенко Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2386005412
-
Адреса:
20635, Україна, Черкаська область, Звенигородський р-н село Лебедин вул.Центральна будинок 47 Інформація про кінцевого бенефіціарного власника не передбачена законом
Номер договору:
635
Сума договору:
34 992.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 16:17
Статус:
Підписаний