-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тротуарна плитка, бордюр (бруківка, поребрик)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009625-a
Завершена
604 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
7e7cbe029d084a4dbcc1fff6809d1db0
Внутрішній номер закупівлі:
30256448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009625-a
Замовник:
Військова частина 9971
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321661
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Юхновська Інна 380994698503 IYUKHNOVSKA@DPSU.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
604 800.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бруківка Холланд сіра 6 см
Кількість
1000 метр квадратний
Період постачання
до 26.10.2026
Поребрик сірий 100*20*6
Кількість
800 штука
Період постачання
до 26.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УА БРУК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36347599
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Андрія Марцинюка, 18
Ціна пропозиції
604 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a1cbffa18ca4a2bbd408a0bd045f030
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009625-a-a1
Постачальник:
ТОВ "УА БРУК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36347599
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Андрія Марцинюка, 18
Номер договору:
514-26
Сума договору:
604 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
504 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний