-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G X626 12GB/256GB Gray
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009578-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
907a3ff7858646b694166a4a31281c8f
Внутрішній номер закупівлі:
30256423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009578-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G X626 12GB/256GB Gray
Кількість
1 штука
Період постачання
до 06.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
46 059.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
51577b3768b7470bad2f69986544c96b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009578-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
3-68/2026
Сума договору:
46 059.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
38 382.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G X626 12GB/256GB Gray: 46 059.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 16:11
Статус:
Підписаний