• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з підготовки до друку та друк біографічного довідника з документами про учасників підпілля ОУН та УПА польського походження

Завершена

197 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 9cf4cdab4709493384ceca5b7dd9ac97
Внутрішній номер закупівлі: 30256048
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-009205-a   
Замовник: Український інститут національної пам'яті
Контактна особа: Павлик Сергій Сергійович +380442902804 Spavli1989@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 197 500.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підготовки до друку та друк біографічного довідника з документами про учасників підпілля ОУН та УПА польського походження
Код ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 01021, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Липська 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавництво ліра-К"
Ціна пропозиції 197 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c0abefa322e441a4b5ef8c2a1d682f6a
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-009205-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавництво ліра-К"
Номер договору: 150
Сума договору: 197 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір