-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових (1-4 класи) та пільгових категорій (5-11 класи) у Славському академічному ліцеї Славської селищної ради (аутсорсинг) (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009208-a
Завершена
3 975 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
8fb73d5472154bc8b46eed9fa7486e80
Внутрішній номер закупівлі:
30256032
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009208-a
Замовник:
Відділ освіти, культури та спорту Славської селищної ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45323641
-
Адреса:
82660, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, селище міського типу Славсько, вул. Івасюка, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юрій Стегура +380687511212 steguraurij3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-14-009825-a
Очікувана вартість:
3 975 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових (1-4 класи) та пільгових категорій (5-11 класи) у Славському академічному ліцеї Славської селищної ради (аутсорсинг) (Код ДК 021:2015 (CPV): ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВАРИВОДА ГАЛИНА ДМИТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2147117629
-
Адреса:
82660, Україна, Львівська область, Інформація про кінцевого бенефіціарного власника не застосовується
Ціна пропозиції
3 975 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c94a81b0ceb345298a35c4aac077d534
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009208-a-a1
Постачальник:
ВАРИВОДА ГАЛИНА ДМИТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2147117629
-
Адреса:
82660, Україна, Львівська область, Інформація про кінцевого бенефіціарного власника не застосовується
Номер договору:
01/253
Сума договору:
3 975 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 15:49
Статус:
Підписаний