• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вулично-дорожньої мережі (зашпарювання швів та тріщин, ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом) в м. Суми

Завершена

999 487.09 UAH з ПДВ
Номер: cbd9318a365447e9b8e160109d57eda6
Внутрішній номер закупівлі: 30255902
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-009080-a   
Замовник: Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради
Контактна особа: Столяр Наталя Миколаївна 380542700597 dim@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Департаментом інфраструктури Сумської міської ради 09.04.2026 р. оголошені відкриті торги на закупівлю послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вулично-дорожньої мережі (зашпарювання швів та тріщин, ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом) в м. Суми за № UA-2026-04-09-007853-a. За підсумками проведеної процедури закупівлі укладений Договір №317-б. Вартість Договору з урахуванням усіх змін до нього 4 886 830,19 грн. з ПДВ. На даний час у Замовника виникла потреба у закупівлі додаткових послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця на суму 999 487,09 грн. Загальна вартість послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору.
Очікувана вартість: 999 487.09 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вулично-дорожньої мережі (зашпарювання швів та тріщин, ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом) в м. Суми
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 40000, Україна, Сумська область, Суми, вул. Британська, буд.21 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОРСПЕЦТЕХНІКА"
Ціна пропозиції 999 487.09 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 95aa859923cd442da30481cbf93460b8
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-009080-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОРСПЕЦТЕХНІКА"
Номер договору: 693-б
Сума договору: 999 487.09 UAH з ПДВ
Сума договору: 832 905.91 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №693-б_0001.pdf
docx
Договір №693-б_0001.pdf.docx
pdf
Інформація про КБВ Дорспецтехніка_0001.pdf
pdf
Протокол №297_0001.pdf