-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Аварійний ремонт мережі холодного водопостачання гуртожитку ГУНП у м. Києві, за адресою: вул. Лобановського, 152, м. Київ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009022-a
Завершена
98 044.90
UAH без ПДВ
Номер:
117456d98239477d8fdc7caa2d99903c
Внутрішній номер закупівлі:
30255838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009022-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
98 044.90 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аварійний ремонт мережі холодного водопостачання гуртожитку ГУНП у м. Києві, за адресою: вул. Лобановського, 152, м. Київ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мельниченко О І
×
-
Код ЄДРПОУ:
2501320386
-
Контактна особа:
Мельниченко О І 0980141577
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ
Ціна пропозиції
98 044.90 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4772c0f3b5574a21a43b9827f239ce7a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009022-a-a1
Постачальник:
ФОП Мельниченко О І
×
-
Код ЄДРПОУ:
2501320386
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ
Номер договору:
№ 575 ВПЗ
Сума договору:
98 044.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний