-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний газоподібний код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008964-a
Завершена
54 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
ce27735832f744b5829d7c24cc3afd7d
Внутрішній номер закупівлі:
30255782
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008964-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26479164
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Романа Шухевича, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Луцюк +380412416727 makkss9875038@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
54 800.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний газоподібний 40л
Кількість
56 балон
Період постачання
до 31.12.2026
Кисень медичний газоподібний 50л
Кількість
10 балон
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІПІ ЕЙР ГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36858311
-
Контактна особа:
+380503280329
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м. Київ, Кловський узвіз будинок 7-А офіс 8-10
Ціна пропозиції
54 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b57e66ddeee34e17b05c448bf8491713
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-008964-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІПІ ЕЙР ГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36858311
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м. Київ, Кловський узвіз будинок 7-А офіс 8-10
Номер договору:
183
Сума договору:
54 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
51 214.95 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:44
Статус:
Підписаний