-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення незалежної експертизи (випробувань) в ході здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд на 2026 рік. Послуги з дослідження нехарчової продукції (Взуття) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги).
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008927-a
Завершена
65 981.44
UAH з ПДВ
Номер:
59662fcf94f442bf8638116e2389491a
Внутрішній номер закупівлі:
30255767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008927-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40310334
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Грушевського Михайла, 180
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Степанова +38046237142 post@dpsscn.gov.ua http://dpsscn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
65 981.44 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення незалежної експертизи (випробувань) в ході здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд на 2026 рік. Послуги з дослідження нехарчової продукції (Взуття) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги).
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
14034, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Михайла Грушевського, 180, відповідно до умов договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725912
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.КНЯЗЯ РОМАНА будинок 38
Ціна пропозиції
65 981.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b7a48eeed4714b12b836bdb15f747243
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-008927-a-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725912
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.КНЯЗЯ РОМАНА будинок 38
Номер договору:
ЛВ26-05115-52/187-26
Сума договору:
65 981.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
54 984.53 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:44
Статус:
Підписаний