• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного обслуговування автомобіля JAC N350 згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Завершена

64 668.00 UAH з ПДВ
Номер: 96453103c8944df788a95be3a71ce3e5
Внутрішній номер закупівлі: 30255757
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008938-a   
Замовник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Контактна особа: Тихоновська Ганна Олександрівна 380612205919 tikhonovska.go@teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 64 668.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування автомобіля JAC N350
Код ДК 021:2015: 50114200-9 Послуги з технічного обслуговування вантажних автомобілів
Кількість 1 одиниця
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 70435, Україна, Запорізька область, с. Балабине, вулиця Миру, будинок 240-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРОФІРМА ЛІДЕР»
Ціна пропозиції 64 668.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f57ddd6fc71c42c49f465c267bc69098
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-008938-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРОФІРМА ЛІДЕР»
Номер договору: 0898/2026
Сума договору: 64 668.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 53 890.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Звіт UA-2026-08-04-009948-a.pdf
pdf
Договір №0898.2026 від 31.08.2026.pdf
pdf
ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ.pdf
docx
ІНФОРМАЦІЯ ПРО КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІРНОГО ВЛАСНИКА.docx
pdf
Службова записка від 14.08.2026 №172-05.pdf
p7s
sign.p7s