• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги збирання урожаю сої

Завершена

250 999.20 UAH без ПДВ
Номер: fb2ba87b84774b6db42ce6624677486a
Внутрішній номер закупівлі: 30255600
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008785-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Контактна особа: Попова Руслана 380990762101 popovaruslana546@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором № UA-2026-08-18-001343-a, яка 26.08.2026 року була автоматично відмінена електронною системою закупівель (предмет закупівлі – ДК 021:2015 код ––77110000-4 - Послуги пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги збирання урожаю сої) - 250999,20 грн. (Двісті п’ятдесят тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять гривень 20 коп.) - в обсязі 120 га., відповідно до п. 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями».
Очікувана вартість: 250 999.20 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги збирання урожаю сої
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 120 гектар
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Індустріальна, 42 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пригода Олександра Валентинівна
Ціна пропозиції 250 999.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 13fdadc7043b45a8995c136e82c0826c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-008785-a-a1
Постачальник: ФОП Пригода Олександра Валентинівна
Номер договору: 238
Сума договору: 250 999.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 10:00
Статус:
Підписаний