-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Suzuki»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008767-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. Учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:00)
293 134.62
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
34
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0c411384b55f4f66a24be4d9b312b851
Внутрішній номер закупівлі:
30255582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008767-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лой Людмила Григорівна 380677971798 liudmyla.loi@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
293 134.62 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:41 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:41 - 17.09.2026 23:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:41 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴293 134.62 Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Suzuki»