• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

3 966 185.42 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
27
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d4329453111e44f4b309b77bc01fa9cd
Внутрішній номер закупівлі: 30255553
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008724-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 966 185.42 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:39 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 12:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 966 185.42 Природний газ