• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Засоби вимірювальної техніки

Завершена

440 259.50 UAH з ПДВ
Номер: 35af316d1423424885d1767f50290961
Внутрішній номер закупівлі: 30255469
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008650-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 440 259.50 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покажчик рівня магнітний (байпасний) ART-MLG-S40-60-316L-M840-L200-X100-F20-16C11
Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Кількість 4 штука
Період постачання до 25.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Манометр (вакуумметр) з трубкою Бурдона, тип 232.30.160
Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Кількість 4 штука
Період постачання до 25.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Манометр з трубкою Бурдона, тип 232.30.160
Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Кількість 8 штука
Період постачання до 25.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Диференційний манометр Testo 510
Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Кількість 1 штука
Період постачання до 25.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АРТЕЗІЯ"
Ціна пропозиції 440 259.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e9349d7bde954223b767a17d2a9c4148
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-008650-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АРТЕЗІЯ"
Номер договору: 53-143-08-26-02997
Сума договору: 440 259.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 366 882.92 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Покажчик рівня магнітний (байпасний) ART-MLG-S40-60-316L-M840-L200-X100-F20-16C11: 61 404.12000 UAH без ПДВ
Манометр (вакуумметр) з трубкою Бурдона, тип 232.30.160: 14 352.00000 UAH без ПДВ
Манометр з трубкою Бурдона, тип 232.30.160: 14 352.00000 UAH без ПДВ
Диференційний манометр Testo 510: 22 419.02000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.08.2029 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Витяг.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
53-143-08-26-02997 від 31.08.2026.pdf