• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Перемаркування основного енергетичного устаткування гідроагрегату ст. №19 та видача висновку про перемаркування для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Завершена

350 759.84 UAH з ПДВ
Номер: f0477528b1a842bd9c808e244172e71a
Внутрішній номер закупівлі: 30255426
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008608-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Андрій МУХІН 380504867544 a.mukhin@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 350 759.84 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перемаркування основного енергетичного устаткування гідроагрегату ст. №19 та видача висновку про перемаркування для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
Код ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ЛЬВІВОРГРЕС"
Ціна пропозиції 350 759.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:36
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3063babfc569465898fcb66191484842
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-008608-a-a1
Постачальник: ПрАТ "ЛЬВІВОРГРЕС"
Номер договору: 212-Л/2026
Сума договору: 350 759.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 292 299.87 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування підстави.pdf
pdf
212-Л від 31.08.2026.pdf
pdf
Інформація про КБВ....pdf