• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Led світильник IP65 лінійний магістральний (31521000-4 Світильники))

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)

30 981.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
15
хв
24
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 39f4220551634f368f2d74e586dc043c
Внутрішній номер закупівлі: 30255353
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008534-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
Контактна особа: Андрій Ільченко +380986277707 ilchenko_andrii@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 981.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:33 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:33 - 17.09.2026 08:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:33 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 981.33 ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Led світильник IP65 лінійний магістральний (31521000-4 Світильники))