• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний рідкий у кріоциліндрах код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень)

Завершена

46 480.80 UAH з ПДВ
Номер: 6cd57e80c55a4b3b8e9b29371a9697ae
Внутрішній номер закупівлі: 30255093
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008249-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Максим Луцюк +380412416727 makkss9875038@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 46 480.80 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий у кріоциліндрах
Код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень
Кількість 1810 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 10004, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІНДЕ ГАЗ УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 46 480.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: cd66db5d1a1446b7a546f0ab01b6da2c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-008249-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІНДЕ ГАЗ УКРАЇНА"
Номер договору: К5783
Сума договору: 46 480.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 43 440.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:19
Статус:
Підписаний
pdf
Договір ПАТ_ЛІНДЕ ГАЗ УКРАЇНА_№ К5783 від 31.08.2026 року (К...
pdf
05761850_ПРАТ_ЛІНДЕ_ГАЗ_УКРАЇНА_2026-09-01_15-54.pdf
p7s
sign.p7s