-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цифровий вимірювальний комплекс
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008258-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
1 635 748.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
27
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
02ce3b5826774813956c9be6478f456e
Внутрішній номер закупівлі:
30255077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008258-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 635 748.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:23 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:23 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:23 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 635 748.00 Цифровий вимірювальний комплекс