-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради) 10 лотів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008213-a
Завершена
1 665 480.00
UAH без ПДВ
Номер:
7be2582bcfc34067bb3568cb351d2f91
Внутрішній номер закупівлі:
30255033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008213-a
Замовник:
Відділ освіти Косівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44131768
-
Адреса:
78601, Україна, Івано-Франківська область, місто Косів, вулиця Шевченка 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лозован Оксана Онуфріївна +380347824784 osvita.kosiv.mr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-13-013499-a
Очікувана вартість:
1 665 480.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги здійснюються Замовником протягом 10 робочих днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Опис. Виконавець зобов’язується забезпечити надання послуг з моменту підписання договору до 31 грудня 2026 року
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях83 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
лот № 9 – Послуги з організації гарячого харчування учнів Старокосівського ліцею
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
78607, Україна, Івано-Франківська область, с. Смодна Старокосівський ліцей, вул. Ірчана, 292 а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Гуралюк Мар'яна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3856210487
-
Контактна особа:
Гуралюк Мар'яна Володимирівна 0964612906
-
Адреса:
78605, Україна, Івано-Франківська область, с. Вербовець, вул. Л.Українки, 21 Обгрунтування відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника у ФОП Правовий статус надавача послуг фізичної особи-підприємця Гуралюк Мар’яни Володимирівни не зобов’язує його мати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або його відсутність та структуру власності за частиною 1 статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX. До відомостей про фізичних осіб-підприємців, які містить Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) відповідно до частини 4 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV, не входить інформація про кінцевих бенефіціарних власників. У зв’язку з цим фізична особа-підприємець Гуралюк Мар’яна Володимирівна немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджує витяг/інформація з ЄДР
Ціна пропозиції
1 665 480.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7c3b5c6a07f14279b1ec35a82a62beea
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-008213-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Гуралюк Мар'яна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3856210487
-
Адреса:
78605, Україна, Івано-Франківська область, с. Вербовець, вул. Л.Українки, 21 Обгрунтування відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника у ФОП Правовий статус надавача послуг фізичної особи-підприємця Гуралюк Мар’яни Володимирівни не зобов’язує його мати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або його відсутність та структуру власності за частиною 1 статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX. До відомостей про фізичних осіб-підприємців, які містить Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) відповідно до частини 4 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV, не входить інформація про кінцевих бенефіціарних власників. У зв’язку з цим фізична особа-підприємець Гуралюк Мар’яна Володимирівна немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджує витяг/інформація з ЄДР
Номер договору:
78
Сума договору:
1 665 480.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний