• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги по заправці та відновленню картріджів ремонту та обслуговуванню комп’ютерного обладнання

Завершена

5 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 959742e4e20749b688c69a5ced5d6249
Внутрішній номер закупівлі: 30254983
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-008135-a   
Замовник: ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Наталія Вирста +380963983460 natashavyrsta@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50312000-5 Технічне обслуговування і ремонт комп’ютерного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 5 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по заправці та відновленню картріджів ремонту та обслуговуванню комп’ютерного обладнання
Код ДК 021:2015: 50312000-5 Технічне обслуговування і ремонт комп’ютерного обладнання
Кількість 1 американська кварта для рідин
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 34374, Україна, Рівненська область, село Полиці, вулиця Б.Хмельницького, 23а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКТИВ ІТ"
Ціна пропозиції 5 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6b44984bda844449addbf7c3d65ac820
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-008135-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКТИВ ІТ"
Номер договору: 34
Сума договору: 5 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 15:17
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 34 Актив ІТ.pdf