-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з Медичного огляду працівників для філії комунального некомерційного підприємства «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» «Липовецької станції екстреної медичної допомоги»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-008024-a
Завершена
111 479.52
UAH без ПДВ
Номер:
90396d926dd64df490ba8f9dbb605738
Внутрішній номер закупівлі:
30254848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-008024-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павло Ратов +380432651104 p.v.ratov@ukr.net http://vinemd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
111 479.52 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 08.09.2025 № 1393 «Про організацію та проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій»
Кількість
826 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Послуги відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18.04.2022 №651 «Про затвердження Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин»
Кількість
72 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Послуги відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.01.2013 №65/80 «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів»
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Послуги відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 №280 «Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб»
Кількість
154 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЛЛІНЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІЛЛІНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982531
-
Адреса:
22700, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Іллінці вул.Заремби Юрія будинок 48А
Ціна пропозиції
111 479.52 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
069c20954e344283859e6fa75c2b5378
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-008024-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЛЛІНЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІЛЛІНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982531
-
Адреса:
22700, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Іллінці вул.Заремби Юрія будинок 48А
Номер договору:
315
Сума договору:
111 479.52 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:06
Статус:
Підписаний