-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Похоронне приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007759-a
Завершена
98 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
ed9240ee6dc04a21a90db351d1d64c21
Внутрішній номер закупівлі:
30254579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007759-a
Замовник:
Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
×
-
Код ЄДРПОУ:
08353525
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пустовий Віктор 380991278838 victor.krin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
98 550.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труна 4
Кількість
3 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труна 5
Кількість
3 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труна 10
Кількість
2 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труна 11
Кількість
1 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Хрест 2
Кількість
3 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Хрест 4
Кількість
1 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Хрест 6
Кількість
1 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Табличка
Кількість
4 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Подушка
Кількість
7 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Запинало 2
Кількість
2 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Запинало 3
Кількість
2 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рушникове полотно (12 метрів-1 комплект; 1 метр-50,00 грн.)
Кількість
4.5 комплект
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рушник на хрест
Кількість
2 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рушник габардин
Кількість
1 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Прапор
Кількість
8 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Серветка під хліб
Кількість
1 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Поховальний набір
Кількість
2 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Хустка головна
Кількість
10 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Хустка жіноча
Кількість
20 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Свічка воскова
Кількість
20 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Косинка гіпюрова
Кількість
1 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вінок 5
Кількість
1 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стрічка з написом
Кількість
1 штука
Період постачання
01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Майстренко Т.А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2937002284
-
Адреса:
49035, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Старокозацька буд.10 а
Ціна пропозиції
98 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e4560bbadbf481da1b4aee7a2eebbb8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-007759-a-a1
Постачальник:
ФОП Майстренко Т.А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2937002284
-
Адреса:
49035, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Старокозацька буд.10 а
Номер договору:
71
Сума договору:
98 550.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Труна 4: 8 000.00000 UAH без ПДВ
Труна 5: 10 000.00000 UAH без ПДВ
Труна 10: 7 000.00000 UAH без ПДВ
Труна 11: 9 000.00000 UAH без ПДВ
Хрест 2: 1 500.00000 UAH без ПДВ
Хрест 4: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Хрест 6: 3 500.00000 UAH без ПДВ
Табличка: 100.00000 UAH без ПДВ
Подушка: 200.00000 UAH без ПДВ
Запинало 2: 300.00000 UAH без ПДВ
Запинало 3: 600.00000 UAH без ПДВ
Рушникове полотно (12 метрів-1 комплект; 1 метр-50,00 грн.): 600.00000 UAH без ПДВ
Рушник на хрест: 100.00000 UAH без ПДВ
Рушник габардин: 150.00000 UAH без ПДВ
Прапор: 200.00000 UAH без ПДВ
Серветка під хліб: 100.00000 UAH без ПДВ
Поховальний набір: 60.00000 UAH без ПДВ
Хустка головна: 20.00000 UAH без ПДВ
Хустка жіноча: 6.00000 UAH без ПДВ
Свічка воскова: 3.00000 UAH без ПДВ
Косинка гіпюрова: 100.00000 UAH без ПДВ
Вінок 5: 2 000.00000 UAH без ПДВ
Стрічка з написом: 100.00000 UAH без ПДВ
Труна 5: 10 000.00000 UAH без ПДВ
Труна 10: 7 000.00000 UAH без ПДВ
Труна 11: 9 000.00000 UAH без ПДВ
Хрест 2: 1 500.00000 UAH без ПДВ
Хрест 4: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Хрест 6: 3 500.00000 UAH без ПДВ
Табличка: 100.00000 UAH без ПДВ
Подушка: 200.00000 UAH без ПДВ
Запинало 2: 300.00000 UAH без ПДВ
Запинало 3: 600.00000 UAH без ПДВ
Рушникове полотно (12 метрів-1 комплект; 1 метр-50,00 грн.): 600.00000 UAH без ПДВ
Рушник на хрест: 100.00000 UAH без ПДВ
Рушник габардин: 150.00000 UAH без ПДВ
Прапор: 200.00000 UAH без ПДВ
Серветка під хліб: 100.00000 UAH без ПДВ
Поховальний набір: 60.00000 UAH без ПДВ
Хустка головна: 20.00000 UAH без ПДВ
Хустка жіноча: 6.00000 UAH без ПДВ
Свічка воскова: 3.00000 UAH без ПДВ
Косинка гіпюрова: 100.00000 UAH без ПДВ
Вінок 5: 2 000.00000 UAH без ПДВ
Стрічка з написом: 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 09:30
Статус:
Підписаний