-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 Конструкційні матеріали Металопрокат кольоровий (Західне ТУОМ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007722-a
Завершена
24 509.76
UAH з ПДВ
Номер:
fafc1f0860a64d1faad66ce5d8e6c90e
Внутрішній номер закупівлі:
30254548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007722-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Максимів Ольга Іванівна 032 2563159 MAKSYMIV.OI@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було оголошено процедуру закупівлі: «44110000-4 Конструкційні матеріали
Металопрокат кольоровий (Західне ТУОМ)» за номером (ідентифікатор тендеру: UA-2026-07-22-
010195-a) яка була відмінена через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих
торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо закупівлі автоматично відмінені
електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати
проведення процедури закупівлі додається.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного плану НЕК «Укренерго» 2026 року.
Відповідно до висновку про актуальність закупівлі від 12.08.2026 року АзЗ-207381 існує
потреба у здійсненні Закупівлі.
Згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей, а саме: відмінено відкриті торги через
неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений
замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі,
його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до
суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були
визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих
особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість
предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які
відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника
процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної
пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий
прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації, замовником здійснюється
придбання товару шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих
торгів/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Додаток: ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі: UA-2026-07-22-010195-a.
Очікувана вартість:
24 509.76 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений Товар проводиться протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з дати підписання Покупцем видаткової накладної на Товар та за наданим Продавцем рахунком-фактурою, в межах фінансових можливостей Покупця на поточний рік
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписПротягом 45 календарних днів з моменту підписання договору та його реєстрації у НЕК «Укренерго», але не пізніше 18.12.2026 р. (залежно від того, яка дата настане раніше), на умовах DDP в редакції «Інкотермс 2010» або в редакції «Інкотермс» чинній на момент поставки товару.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина мідна 99,9% 4х40 мм М1 ДСТУ ГОСТ 859:2003
Кількість
4 кілограм
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина мідна 99,9% 5х50 мм М1 ДСТУ ГОСТ 859:2003
Кількість
7 кілограм
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Пруток латунний d 5 мм ЛС59-1 ДСТУ ГОСТ 2060:2007
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «КОНТИНЕНТ СТАЛЬ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42126934
-
Контактна особа:
Жук Павло Анатолійович 0666250797 kontinent_stal@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Київська область, Перегуди, вул. Центральна, б. 65Б
Ціна пропозиції
24 509.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9c0d6e523954267b24d5fe6593d7c11
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-007722-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «КОНТИНЕНТ СТАЛЬ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42126934
-
Адреса:
Україна, Київська область, Перегуди, вул. Центральна, б. 65Б
Номер договору:
22-293411-26
Сума договору:
24 509.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
20 424.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний