• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31510000-4 Електричні лампи розжарення (Світильники)

Світильники

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

33 863.53 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
09
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5857f7571ae04cd0a3b7fe682d6ddf72
Внутрішній номер закупівлі: 30254506
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007621-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Контактна особа: Кокошин Артем Вячеславович 380459344191 A.KOKOSHYN@CHNPP.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 33 863.53 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:02 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:02 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:02 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 12:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴33 863.53 Світильники