-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із організації шкільного харчування учнів початкової школи
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007384-a
Завершена
2 442 960.00
UAH без ПДВ
Номер:
7e398582fc644f52a1b4afbf5d011a26
Внутрішній номер закупівлі:
30254224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007384-a
Замовник:
РІВНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №12 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36121205
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, місто Рівне вул.Грушевського академіка будинок 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Полюхович +380973422906 rl12rivne25@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 442 960.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із організації шкільного харчування учнів початкової школи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТРОХАНЕНКО ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2340804985
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ПОЛЬОВА будинок 10 квартира 47
Ціна пропозиції
2 442 960.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca200bc28a434d62a36d80f081d63f24
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-007384-a-a1
Постачальник:
ТРОХАНЕНКО ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2340804985
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ПОЛЬОВА будинок 10 квартира 47
Номер договору:
90
Сума договору:
2 442 960.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 18:00
Статус:
Підписаний