-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення зовнішньої реклами на рекламних конструкціях з 01.09.2026 по 31.12.2026 за адресами:м.Миколаїв.вул.Маріупольська,53 та вул.Маріупольська ріг вул.Чкалова
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007253-a
Завершена
57 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e676b1921574a49bbfb10331b0e6885
Внутрішній номер закупівлі:
30254080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007253-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79341000-6 Рекламні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
57 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення зовнішньої реклами на рекламних конструкціях з 01.09.2026 по 31.12.2026 за адресами:м.Миколаїв.вул.Маріупольська,53 та вул.Маріупольська ріг вул.Чкалова
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ "ЧІЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36536271
-
Контактна особа:
Дорошина Оксана Валеріївна 05125904444
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, пр-т Центральний,107,оф.534
Ціна пропозиції
57 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a2403a0ba564433c91853b9f2af633ba
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-007253-a-a1
Постачальник:
ТОВ "РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ "ЧІЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36536271
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, пр-т Центральний,107,оф.534
Номер договору:
№ 08/28
Сума договору:
57 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
48 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний