-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007216-a
Завершена
15 152.99
UAH з ПДВ
Номер:
c73b97fa72784f8d8cf1e0bb2a1e30fc
Внутрішній номер закупівлі:
30254033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007216-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1484
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449317
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бороденчик Наталія Миколаївна 380987648986 NBorodenchyk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-28-006149-a
Очікувана вартість:
15 152.99 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СОЛЛІ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35244815
-
Адреса:
Україна, Харківська область, с. Циркуни
Ціна пропозиції
15 152.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eba8d3637dce4d9dbb11ba24b4332d11
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-007216-a-a1
Постачальник:
ТОВ "СОЛЛІ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35244815
-
Адреса:
Україна, Харківська область, с. Циркуни
Номер договору:
100-26
Сума договору:
15 152.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
12 627.49 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний