• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів з водієм) за маршрутом: м. Кривий Ріг - м. Мигія (Миколаївської області) - м. Кривий Ріг

Завершена

17 120.22 UAH з ПДВ
Номер: 91058da4a0e3452b821f886d1ee63cff
Внутрішній номер закупівлі: 30253972
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007160-a   
Замовник: КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
Контактна особа: Денисюк Тетяна Леонідовна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 17 120.22 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів з водієм) за маршрутом: м. Кривий Ріг - м. Мигія (Миколаївської області) - м. Кривий Ріг
Код ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм
Кількість 1 послуга
Період постачання 28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 74900, Україна, Херсонська область, м.Нова Каховка, вул. історична, 5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Новокаховське пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр»
Ціна пропозиції 17 120.22 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 142ac746a2d04e9a87f35574fa7d7015
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-007160-a-a1
Постачальник: Новокаховське пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр»
Номер договору: 01-49/14
Сума договору: 17 120.22 UAH з ПДВ
Сума договору: 14 266.85 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів з водієм) за маршрутом: м. Кривий Ріг - м. Мигія (Миколаївської області) - м. Кривий Ріг: 17 120.22000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
01 09 перевезення 0160_0001.pdf