• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Покрівельні матеріали

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи Герега Олександр Володимирович, громадянство: Україна, Україна, 32000, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, місто Городок, вул.Шевченка Т., будинок 56, квартира 7. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 51.3 ГЕРЕГА ГАЛИНА ФЕДОРІВНА, громадянство: Україна, Україна, 04210, місто Київ, пр.Івасюка Володимира, будинок 12-Г, квартира 73. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 47.97

Завершена

62 373.12 UAH з ПДВ
Номер: 890bfc67a4f242cb8796335795fc34c2
Внутрішній номер закупівлі: 30253965
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007128-a   
Замовник: Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
Контактна особа: Сергій Фелдеши +380686440453 kvk80.feldesh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації ID: UA-2026-07-08-007076-a
Очікувана вартість: 62 373.12 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Єврорубероід Бікроеласт ЕКП 4,0 сланець сірий 10 метрів (ЕП-4) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Кількість 22 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 50041, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Шиферна 3 На карті
Мастика бітумна універсальна (BITUGUM ST 75) 20 кілограм (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 50041, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Шиферна 3 На карті
Мастика бітумна (BITUGUM) 18 кілограм для покрівлі (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Кількість 11 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 50041, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Шиферна 3 На карті
Цемент ПЦ-ІІ БШ-400 25 кілограм (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріали
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 50041, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Шиферна 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
Ціна пропозиції 62 373.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8776da1c99934e3b9766bcf56bd71bb9
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-007128-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
Номер договору: 219-26
Сума договору: 62 373.12 UAH з ПДВ
Сума договору: 51 977.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 14:42
Статус:
Підписаний
pdf
219-26 покрівельні матеріали01.09.pdf