-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги їдалень (харчування учнів)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007052-a
Завершена
448 920.00
UAH без ПДВ
Номер:
40d1897fc3e24b3194b327c1025d4202
Внутрішній номер закупівлі:
30253883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007052-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14055938
-
Адреса:
46012, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Вулиця Калинова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондзюх Леся Миронівна 380676745517 school30tern@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
448 920.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги їдалень (харчування учнів)
Кількість
4 місяць
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЦЬОМИК ОЛЕНА ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2125603404
-
Контактна особа:
Цьомик Олена Петрівна 380987855793 tern_las@ukr.net
-
Адреса:
46012, Україна, Тернопільська область, с Великі Гаї, Вулиця Лесі Українки буд 6 А
Ціна пропозиції
448 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ffa18acaa33f496dbfef5421bc7b67a1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-007052-a-a1
Постачальник:
ФОП ЦЬОМИК ОЛЕНА ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2125603404
-
Адреса:
46012, Україна, Тернопільська область, с Великі Гаї, Вулиця Лесі Українки буд 6 А
Номер договору:
08/2026
Сума договору:
448 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний